תנאי השימוש באתר הנ"ל נכתבו בלשון זכר אך האמור בהם מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. אתר "Money saver" הוא אתר המשמש כאתר למדריכי קניות ברשת, המלצות ודילים והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3. כל החומרים באתר זה אינם מהווים המלצה לנקיטת פעולה או רכישה בפועל בחנויות ברשת או חנויות בכלל. כל העושה פעולות כאלו מבצע אותן על אחריותו האישית בלבד. כל הכתוב באתר זה מציג את ניסיונו האישי של בעל האתר או גופים הקשורים אליו. כל שימוש בשיטת עבודה כזו או אחרת או/ו הימנעות ממנה אינה תחליף לייעוץ מקצועי, משפטי, כלכלי או אחר.

4. כל המידע/דילים/מדריכים באתר הם על תקן המלצה/ניסיון אישי/חוות דעת אישית בלבד של מנהל האתר/הנהלת האתר/כותבי תוכן, ואין האתר/הנהלת האתר/מנהל האתר/כותבי התוכן אחראיים על טיב המוצרים, בין היתר: מוצר פגום/לא תקין/פגיעה ממנו או כתוצאה משימוש בו/משלוח לא הגיע וכדומה.

5. ההזמנה דרך הקישורים באתר היא באחריות המשתמש בלבד, ויש לבדוק היטב את כל פרטי המוצרים ועלויותיהם לפני שמזמינים.

6. אתר "Money saver" אינו משמש כחנות אלא מפנה קישורים לאתרי קניות וחנויות אמינות ברשת שנבדקו ע"י מנהל האתר, ההנהלה וכותבי התוכן וע"פ המלצתם וניסיונם האישי בלבד, בין היתר: ASOS, Amazon, GearBest, Banggood, iHerb, Zenni Optical ועוד.
החנות בה נעשתה ההזמנה היא האחראית הבלעדית לכל המוצרים שאתם קונים, וכל בעיה/תקלה עם המוצר – משלוח/מוצר פגום/מוצר לא תקין/מוצר לא נכון וכו' עליכם ליצור קשר עמה או עם המוכר לפיתרון הבעיה.

7. האתר לא אחראי על איכות השירות והאחריות של החנויות המפורסמות באתר ונבדקו ע"פ ניסיון אישי בלבד.

8. האתר אינו מתחייב לעזור ולייעץ בתחום הקנייה ברשת ובכלל בכל נושא שיש שבאתר, אך ישתדל לעזור כמחווה ובהתנדבות בלבד.